Bima Engels
'Everything flows'
23Met een paar kwaststreken heeft Bima Engels een abstract landschap weten weer te geven op doek . De snelheid en de directheid van de kwaststreek speelt rol in zijn werk. Het versterkt de impressie dat niets stilstaat , waardoor er een abstract landschap ontstaat die in beweging is en transformeert in een nieuw landschap . www.bimaengels.com
- Jaar: 2019
- Techniek: Olieverf op doek
- Hoogte: 70cm
- Breedte: 51cm
- Geschatte waarde / galerieprijs: € 600,-